Angelcare

AKTUALNOŚCI

Niania elektroniczna z kamerą video - monitor AC310Duży ekran LCD 4,3" z panelem dotykowym. Kamera mocowana na magnesie na specjalnym stojaku lub na ścianie. Dwukierunkowa komunikacja, raporty pomiarów temperatury. Możliwość podłączenie aż do czterech kamer (dodatkowe kamery do kupienia osobno). Produkt już dostępny w sprzedaży w polskich sklepach.
(26.06.2018)


Wiosenne nowości Angelcare - mini leżaczek i krzesełko do kąpieliPodczas tegorocznych targów artykułów dziecięcych Kid's Time w Kielcach po raz pierwszy zaprezentowaliśmy nowe akcesoria do kąpieli Angelcare - krzesełko oraz leżaczek Fit. Leżaczek przeznaczony jest dla dzieci w wieku 0-6 mies. i można go używać w tradycyjnej wannie lub w małej wanience dziecięcej. Krzesełko jest przeznaczone dla dzieci, które potrafią już samodzielnie siedzieć, w wieku 6-10 mies., może być używane w wannie lub brodziku. Już w marcu oba te produkty będą dostępne w polskich sklepach.
(1.03.2018)


PROMOCJA Pojemnik Classic + 2 WkładyTrwa jesienna promocja na pojemnik na zużyte pieluszki Angelcare Classic. Teraz, kupując pojemnik otrzymujesz w zestawie dwa wkłady foliowe gratis! Pytaj o promocyjny zestaw w sklepach z artykułami dla dzieci. Czas trwania promocji jest ograniczony.
(13.11.2017)


Nowy pojemnik DRESS UP już w sprzedaży!Pojemnik Dress Up oraz dodatkowe wkłady foliowe do pojemnika i kolorowe rękawy są już dostępne w dzięcięcych sklepach stacjonarnych i internetowych w Polsce. W chwili obecnej do wyboru są trzy rodzaje rękawów: szary ze wzorem słonie, różowy ze wzorem kwiatki i miętowy ze wzorem listki. Więcej informacji na temat pojemnika Dress Up można znaleźć na karcie produktu.
(24.01.2017)


DRESS UP - pojemnik na pieluchy jakiego jeszcze nie byłoAngelcare wprowadza do swojej oferty nowy pojemnik na pieluchy będący unikalnym połączeniem funkcjonalności i stylu. Teraz rodzice będą mogli dobrać kolor i wzór pojemnika, tak aby idealnie dopasować go do kolorystyki i wystroju pokoju dziecięcego. Co więcej, wygląd pojemnika można wielokrotnie zmieniać w trakcie użytkowania. Dodatkowo nowe wkłady foliowe zapewnią jeszcze lepszą ochronę przed brzydkimi zapachami i ułatwią wrzucanie większych pieluszek do pojemnika. Już wkrótce w sprzedaży w Polsce!
(26.10.2016)