Angelcare

KOMUNIKAT W SPRAWIE SPRZEDAŻY MONITORÓW RUCHU ANGELCARE


Jako oficjalny przedstawiciel marki ANGELCARE w Polsce informujemy, że monitory ruchu Angelcare AC300, AC401 i AC1100 nie mogą być obecnie sprzedawane na polskim rynku i nie posiadamy ich w swojej ofercie, a opisy tych produktów zamieszczone na stronie www.angelcare.pl mają charakter wyłącznie informacyjny.

Pragniemy wyjaśnić, że monitory te nie zostały wycofane z produkcji i nie stanowią zagrożenia dla użytkowników, a ich brak na polskim rynku jest spowodowany zmianą klasyfikacji tych produktów przez polski Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. Zgodnie z decyzją wydaną przez ten urząd, monitory powinny być uznane za wyrób medyczny, a ponieważ nie posiadają certyfikatu medycznego, nie mogą być w naszym kraju sprzedawane. Monitory ruchu Angelcare sprzedawane są jako wyroby niemedyczne w pozostałych kilkudziesięciu krajach na całym świecie.

W chwili obecnej prowadzone jest postępowanie sądowe w tej sprawie, mające na celu ocenę zasadności decyzji polskiego urzędu. O wyniku tego postępowania poinformujemy Państwa na naszej stronie internetowej.

Abakusbaby
(wrzesień 2016 r.)